הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

אירוע של מים וטבע

 

7 ימים - נירה רוסו - אוקטובר 2007

 

אירוע של מים וטבע

 

"נופש בצימר הוא התרחשות של מים ושל טבע, במיוחד באקלים כמו שלנו", אומרים טל ורוני רונן, זוג מעצבים מאבירים, שעובדים יחד ומדברים בקול אחד. במקרה שלהם – כרטיס הביקור מרשים: חמשת בתי הנופש החרישיים והיפיפיים שלהם, "הבית באבירים", ובנוסף שניהם מעצבים מגוון של חדרים למגוון של דרישות, גם צנועות יותר מאשר החדרים הפרטיים שלהם המכוונים לנישה בעלת אמצעים.

מה דרוש לעיצוב הצימר? "צריך שיהיה בו מקום לכל דבר", אומרים בני הזוג רונן. "שני לילות הם הרבה שעות. חובה שהחלל לא יבלוט ובסופו של דבר יעיק. שהעיצוב יהיה רגוע וישדר שקט ונוחות מרבית. שישדר גם מרחב ואוורור (אכן, באמצעות תקרה גבוהה)".

"צימר הוא היום חוויה של מים", אומר טל. כמעט אי-אפשר לעקוף את שלל האירועים הרומנטיים הקשורים בצימר: ימי נישואים, ירח דבש, הצעות נישואים, החופשה הרומנטית הראשונה יחד. לכן קשה להזיז את הג'קוזי מן החדר – אבל אפשר לדאוג למקסימום פרטיות לזוג בוגר יותר. אפשר לדאוג לרעיון של אמת מים פרטית עם קול פכפוך ולבריכה פרטית.

"הרי לכם כאן עשרה חדשים של שמש!" מקנא שון ל', מעצב קנדי המתמחה בצימרים, "אצלנו בקלגרי, אני צריך להתמודד עם קור ושלג. ואתם – למה אינכם מוציאים הכל לגינה? ג'קוזי? שולחן אוכל? בריכת טבילה? לובי זכוכית?"

"מוציאים בהחלט!", אומרים טל ורוני רונן. אם כבר נזיז את הג'קוזי מהחדר - נוציא אותו החוצה. הקהל שלנו מבקש ומקבל ארוחות בטבע, רחצה בטבע (ותשמעו ממני, מקלחות בחוץ הן רק ענין של זמן. התחיל עם זה מאיר שלו, שעשה לכל האומה חשק, ובקיץ האחרון הוקדש מגזין "Maison et Travaux" הצרפתי כולו למקלחות גינה. נראה שגם בפרובנס הפנימו את "יונה ונער").

 

טל ורוני: "בבית באבירים החוץ הוא חלק בילתי נפרד מהפנים. מערכת בריכות אקולוגיות, אמת מים, האט טאב של מים חמים עשוי עץ סידר כל אלה משולבים בגן".