הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

הגליל המערבי יעד מועדף לתיירים ולחופשה במלון בוטיק

 


הגליל המערבי הוא יעד מועדף לחופשה נפלאה לתיירים מכל חלקי העולם. מבקרים מגיעים לגליל מסיבות רבות: אמנות ויוצרים, כפרים נהדרים, נוף טבעי ייחודי, יינות משובחים, יקבי בוטיק ואוכל טעים, מסורת קולינרית אותנטית, חוף ים נפלא ומפרצונים יפים, הרים נופיים, וכן את האפשרות לתרגל כל מיני פעילויות, כמו טרקים, הליכה, רכיבה על אופניים, ורכיבה על סוסים. בגליל המערבי יש הרבה מה לראות ולעשות, אבל מאיפה להתחיל? איפה לבקר? היכן להישאר? במלון בוטיק אינטימי ויוקרתי, בצימר מפנק עם בריכה או במאהל אוטנטי?

אפשרויות הלינה המגוונות והשפע מעט מבלבל אך ההעדפה של רוב התיירים המגיעים מחו"ל היא לינה במלון בוטיק המאפשר להם לחוש בטוחים ברמת השירות המקצועית בסופו של יום טיול עמוס חוויות.

 

ההמלצה היא להתחיל את התיור בגליל המערבי, בביקור באחת מהערים המרשימות, המלאה בהיסטוריה מפוארת כמו עכו, ולאחר מכן להמשיך בביקור בכמה מהכפרים היפים והאוטנטיים ביותר בארץ עטופים בנופים ירוקים בהם קיימים שרידים היסטוריים מהתקופות הפרה-היסטוריות של ארץ ישראל והמזרח הקדום כמו לדוגמא מערות נחל עמוד, בהן נתגלו שרידי האדם הקדומים ביותר הידועים כיום בארץ-ישראל כ-140,000 שנה לפי זמננו ועד התקופה הצלבנית ממנה השתמרו עשרות מצודות, מצדים ומבני חוות. לעלות ולטפס מהמישור של חוף הים - בנוסף לערי החוף עכו ונהריה החופים מרהיבים - להרים הירוקים העשירים בכל יפי הארץ.

לתיירים המגיעים מאוסטרליה רחבת הידים, קנדה או ארצות הברית ייתכן והגליל נראה קטן במיוחד בהשוואה למחוזות אחרים ידועים ומתויירים בעולם כמו טוסקנה ופרובנס אך שפע ההיצע באזור קסום זה, בהחלט יוצר את הרושם שלא מספיק הזמן בכדי לבקר ולראות את הכל.

בשילוב של טיולים מרתקים מלאים באתרים היסטוריים מרתקים, חוף ים נהדר, הרים ירוקים, אויר צלול, אוכל טוב ולינה במלון בוטיק מפנק יש בהחלט מקום לגאווה ישראלית מהגליל המערבי.