הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

וילות אירוח יוקרתיות לבילוי חופשה משפחתית

 

לחופשה מיוחדת במינה, המתאימה לבילוי חופשה משפחתית אין מושלם יותר מאשר לצאת לאחת מוילות האירוח היוקרתיות שצצות כפטריות אחרי הגשם ברחבי הצפון. הג'אנר החדש יחסית מאפשר בילוי חופשה משפחתית ואיכותית. וילות אירוח יוקרתיות ואיכותיות ממתינות כדי לפנק אתכם כקבוצה גדולה ואינטימית.

 

בוודאי כבר עבר זמן מה מאז שכל המשפחה יצאה לבלות קצת זמן איכות יחדיו.

בילוי משפחתי שייתן מענה לאפשרות בילוי לכל אחד מבני המשפחה, מגיל שלושה חודשים ועד 120.

נעים במיוחד כאשר כבר החלטנו לצאת לחופשה משותפת, ליהנות מן הקירבה ולשהות באותו הבית ולא להתפזר במקומות נפרדים. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות הנפלאה של וילות אירוח יוקרתיות היכולות להכיל בנוחות מירבית את כל מי שתרצו לנפוש איתו ולהציע לכם את המגוון הרחב של הפינוקים אשר ישדרגו את החופשה המשפחתית, כמו למשל: בריכה גדולה, ג'קוזי/ספא ענק אשר בקלות יכול להכיל כמה משתכשכים בו זמנית, גן מטופח עם פינות ישיבה נעימות בהן ניתן להתאסף ביחד ובו בזמן להינות מהשתעשעות הילדים ומקום התאספות רחב ידים המכיל את כל בני המשפחה לסעודה משפחתית ואינטימית.

 

בלב חורש טבעי ופראי, כשנוף גלילי מוריק מקיף אותו, ניצב הבית באבירים. אווירה ביתית ונינוחה, המקפידה באותה העת על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של עיצוב, נוחות ושירות, מקפלת לתוכה את תמצית החיים הטובים. בפשטות, בלי יומרה ובעיקר מתוך הבנה גדולה כי הרגע המסוים הוא רגע מיוחד שלא יחזור, ויש למצותו עד תום, עומלים במקצועיות שאין לה רע וידיד, רוני וטל רונן, בעלי המקום והצוות הנפלא של הבית.

 

בית האבן- המבנה המרכזי

במרכז האחוזה ניצב בית האבן היפיפייה המשמש כמבנה הראשי המשרת את האורחים כולם. חלל רחב ידיים מציע חדר סעודה גדול לאירועים מיוחדים ושני חדרי ישיבות יפיפיים.  המבנה אומנם נראה עתיק יומין אך למעשו כולו פרי יצירתם של טל ורוני.

בין קירות האבן (אבן מקומית, על פי עקרונות הבניה האקולוגית) פזורים רהיטי ענטיק משוחזרים, אשר נאספו בקפידה במרחבי העולם, פרטי אומנות יקרים ונדירים ואלמנטים דקורטיביים מקוריים אשר יוצרים כאן אווירה סיפורית מלאת אופי, ספוגה באנינות טעם, אלגנטיות ועידון.

 

ולכן, החוויה של "הבית" לא מסתכמת רק בהנאה מנופש מפנק במיוחד, אלא יוצרת הזדמנות לשינוי עמוק ואמיתי, העשוי להעצים רגשות, לפתוח את הלב, לחדד אינטואיציה, לחזק יצירתיות ולנתב אותה לכוח העשייה. בפעם הבאה שתחליטו לנפוש בקבוצה רחבה, אל תהססו מלבחור וילות אירוח יוקרתיות; ובבית באבירים, מובטחת לכם חופשה משפחתית נפלאה ועמוסת זכרונות טובים.