הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

חופשה מפנקת - מלונות בוטיק | מלון בוטיק בגליל


חופשה מפנקת - מלונות בוטיק | מלון בוטיק בגליל

חופשה בצפון המדינה בכלל, ובגליל המוריק בפרט, היא החופשה האידיאלית לזוגות המבקשים לנוח ולהירגע מחיי היום יום ומהשגרה המתישה, ולהתקרב זה לזו באווירה ייחודית ומפנקת. מלונות בוטיק בגליל, הם היעד האולטימטיבי להשגת היעד, שכן מלונות הבוטיק השקיעו זמן רב בפיתוח סביבה ואווירה מתאימה במיוחד לבני הזוג המבקשים להתנתק מהעיר, ולהתקרב אחד לשנייה בחופשה רומנטית, אינטימית מפנקת ומגבשת במיוחד. האפשרות המושלמת לחופשה רומנטית מגבשת ומפנקת, היא שילוב של חופשה זוגית ייחודית באחד ממלונות הבוטיק בגליל, בטיול מפנק או באחד מהאטרקציות הרבות המוצעות בצפון המדינה.

שילוב חופשה במלון בוטיק עם אטרקציות נוספות
אחת האטרקציות המתאימות ביותר לזוג המבקש לנפוש בחופשה רומנטית ומפנקת, המקרבת בין בני הזוג, כזו אשר תותיר אותם מלאי אנרגיה לקראת המשך ההתמודדות עם השגרה, היא ללא ספק פיקניק רומנטי בשבילי הגליל המוריקים. מלונות הבוטיק הוותיקים, מציעים מגוון של אפשרויות בבחירת מסלולי הטיול, החל ממסלולים שקטים, המתאימים לזוגות המבקשים ליהנות מטיול רגלי רגוע ושקט, וליהנות מהנופים המדהימים הפזורים במהלך המסלול, או לבעלי הלב החזק, טיול ג'יפים או טרקטורונים אקסטרימי, המשלב מלחמה אישית קטנה באיתני הטבע... ללא ספק, שילוב מנצח של חופשה רומנטית ופעילות לא שיגרתית. מתאים במיוחד לזוגות המבקשים כמה רגעים של התבודדות והנאה מהאטרקציות הטבעיות המוצעות באזור הצפוני של המדינה.

ובסיום הפיקניק, מה נותר לבקש אם לא רגיעה והתפנקות באחד ממלונות הבוטיק הקסומים של הגליל?
מלון בוטיק בגליל שונה בייחודיותו מאשר מלונות בוטיק באזורים אחרים, שכן הגליל ונופיו הקסומים מאפשרים לבעלי המלונות להקים את המלון באזורים שכוחי אל לכאורה, טובלים בירק, ומבודדים הרחק הרחק מההמולה העירונית, ואף מההמולה העירונית הזעירה המאפיינת את ערי הצפון... מלון בוטיק ידוע בלבביות המארחים, באיכות ללא פשרות המתבטא באביזרי החדרים המרשימים, בארוחות המושקעות וכמובן, במתקני הספא המפנקים, המאפשרים לזוג הנופש להירגע לאחר אטרקציה כמו זו שהזכרנו, ולהגיע לשלווה ולשקט אותו לא ניתן להשיג בשום מקום אחר בארץ...