הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

סוויטות אירוח בצפון


סוויטות אירוח בצפון נכון להיום, הן יחידות אירוח מעוצבות הממוקמות במבנה משותף או לחלופין, במבנים נפרדים. סוויטות אלה מכילות מגוון מנעמי יוקרה, ריהוט מעצבים, ואבזור חדיש ומתקדם. כיום אפשר למצוא סוויטות יוקרתיות במגוון יישובים ואזורים ברחבי הארץ אך רובן מרוכזות באזור הצפון - מהכרמל ועד רמת הגולן, הכנרת והגליל.

בניגוד לסוויטות בבתי מלון, סוויטות אירוח מציעות תנאי פרטיות מלאים ומגוון מתקנים שימושיים לרשות האורחים בלבד. כל סוויטה מצוידת במרפסת ו/או חצר פרטית עם פינות ישיבה וגינה מטופחת. הסוויטות בנויות בדגש על עיצוב מוקפד ומקצועי, תחושת מרחב ופרטיות ואווירה יוקרתית ואקסקלוסיבית.

סוויטות אירוח בצפון, הן האופציה הטובה ביותר לחופשת יוקרה בישראל. אם נוסיף לכך את יתרונות הקרבה לטבע, השקט, האוויר הצלול והמרחבים הירוקים, ניווכח ללא ספק בכך שחופשה מסוג זה היא אופציית החופשה הטובה ביותר לאירוח בישראל.

בבואנו לבחון סוויטות אירוח בצפון, מצאנו את המקום האולטימטיבי. גאווה ישראלית. תחושה של חו"ל במרחק נסיעה. ללא תורים משתרכים בשדה התעופה.הבית באבירים.

בבית באבירים חמש סוויטות אירוח.

הסוויטה הצפונית
יופי פראי של גן ים תיכוני עצום מימדים מקיף את הסוויטה ומשתקף בחלונותיה הגדולים. "הצפון" במקרה של הסוויטה מסמל לא רק את מיקומה אלא גם את ההשראה העיצובית ולכן האווירה בחלל הבהיר, הנושם, מלאה בשקט, ניקיון ועידון.
דיפוני העץ הצבועים בגווני קרם בהירים מהווים אלמנט מרכזי בעיצוב הסוויטה. על רקע זה בולטים שפע פרטי ריהוט משוחזרים וחפצי אומנות נדירים. הסוויטה מורכבת משני חללים מחוברים, כשאחד מהם משמש סלון וחדר סעודה והשני- חדר שינה עם מיטה גדולה במיוחד ומתחם ג'קוזי השקוע במסגרת אבן.

הסוויטה הדרומית
צבעוניות עזה, שמחה מתפרצת, עיצוב מפתיע, חם ומחבק- הסוויטה הדרומית נוצרה בהשראת השמש, החיוך והאנרגיות חיוביות. מנורת תקרה בצורת פרחים המקבלת את פני האורחים הנדהמים היא אולי האלמנט הדומיננטי ביותר בחלל, המסמל את הרוח הצעירה והעליזה של הסוויטה.
פלטת צבעים עשירה, מלאת קונטרסטים ושילובים מפתיעים, בחירות מעניינות ולא טריוויאליות של ריהוט ופרטי דקורציה הופכים את הסוויטה ל"שובבה" בזכות האווירה המתובלת היטב במתיקות עסיסית.

הסוויטה הראשונה
הנושא העיצובי של הסוויטה עוסק בהרמוניה בין החוץ והפנים. הנוף הפנוראמי אל הרי הגליל אשר נשקף מהמרפסת חודר אל תוך קירות האבן של החלל היפה העטוף כולו באווירה של טבע.

הסוויטה השנייה
הסוויטה ספוגה באווירה יצרית, מלאת תשוקה ופיתוי, המבוססת על שילובי צבעים חזקים וקונטרסטיים. כאן שולטים רגשות עזים, המעוררים להט, נועזות ועוצמה.

הסוויטה השלישית
הרכות הפסטורלית, השקט, הרוגע – אלה הם המוטיבים המרכזים של הסוויטה הזאת. זהו המקום המושלם להתנתק מרעשי העולם ולשקוע בשלווה המרפאת, המחייה, המחדשת.  


לסיכום:
עבורי, הבית באבירים הוא סוג של פאזל רב חלקים- מרתק, מתוחכם ומתוכנן היטב, כאשר כל אחד ממרכיביו מייצג איכות אחרת: הטבע, החוויה האסטטית, ההשראה האומנותית, הפינוק, ההתבודדות, הרומנטיקה והשלווה - כולם יחד מרכיבים חזון של שלמות.
בבואי לתור אחר סוויטות אירוח בצפון, מצאתי מקום שנגע בכל מיתרי הנפש, ואם ברומנטיקה אתם עוסקים- קחו את זה לשם.