הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

ספר תמונות, הדרך הטובה לנצור בזיכרון חופשה יוקרתית


כל כך כיף לצאת לחופשה יוקרתית בארץ. הנופים הירוקים בצפון, המדבריות בדרום, הצימרים היוקרתיים, המסעדות הכפריות, בתי הקפה הפסטורליים בדרך. עכשיו אתם בטח שואלים איך נוכל לזכור את אותם רגעים יפים בדרך הטובה ביותר. כמובן שאסור לשכוח לצלם כמה שיותר כדי שתוכלו לנצור את הרגעים היפים לעד. תמונות הן הדרך הטובה ביותר להיזכר באותם רגעים קסומים. כפי שאומר הפתגם הידוע "תמונה אחת שווה אלף מילים".

האמת שלא רק התמונה חשובה אלא גם איך תסתכלו עליה, הבעיה שבשנים האחרונות אנחנו מצויים בעידן הדיגיטלי בו ויתרנו על חווית הדפסת התמונות לטובת מבט חטוף לעבר התמונות בגלריה במחשב. עובדה זו מובילה לכך שבסופו של דבר כולנו יוצאים לטיול מצלמים עם המצלמה של הטלפון או במקרה הטוב אולי גם מביאים מצלמה דיגיטלית. לאחר מכן מורידים את התמונות למחשב מסתכלים פעם פעמים ושוכחים בכלל שקיימת תיקיה בשם "טיול לצימר יוקרתי בצפון". לכל הממוחשבים שבינינו, שכבר שכחו איך מדפיסים תמונות שניתן לגעת בהן שלא נדבר על להכניס אותן לאלבום כיסים של פעם, כבר חשבו על הפיתרון מושלם. תוכלו לעצב אלבום תמונות דיגיטלי. מדובר בספר תמונות שאתם מעצבים לבד על ידי הורדת תוכנה מקורית עם אפליקציות מרהיבות לעיצוב מה שמאפשר סדר מוחלט בכל הבלאגן הרי תמונות בימינו ניתן לצלם ללא גבול של סרט הפילים הישן נושן. 


איך עושים את זה?

בחופשה הבאה שלכם בארץ, בראש ובראשונה, חשוב להביא מצלמה דיגיטאלית איכותית ולצלם כמה שיותר. חשוב לצלם לאורך כל החופשה היוקרתית בכדי לאפשר לספר התמונות שלכם תוכן כמה שיותר מקיף אשר ישרה אווירה מלאה של כל מה שהתרחש בחופשה וייתן תמונה כוללת ביותר. עקב העובדה שמדובר במצלמה דיגיטלית אין עלות לכמות התמונות ובסופו של דבר תוכלו לבחור את התמונות המוצלחות ביותר. אם תצלמו הרבה תמונות עבודת העיצוב של הספר תהיה פשוטה מאוד. בשלב העיצוב, חשוב לבחור כמות זהה של תמונות פנים וחוץ. ניתן לבחור תמונות מתוך הצימר היפיפה בו ביקרתם, מהג'קוזי, חדר השינה ופינת האוכל. יחד עם זאת מומלץ לבחור תמונות חוץ של נופים מיוחדים, תמונות שלכם מטיילים בטבע, תמונות מהמסעדות, תמונות מהבריכה. בנוסף, מומלץ להוסיף ליד כל תמונה תאור המקום, אפשר גם שיר נחמד או משפט הומוריסטי. בסופו של התהליך יהיה לכם ספר מקסים ומיוחד בו תוכלו לעלעל ולפנטז על החופשה היוקרתית הבאה. והכי חשוב תמיד תוכלו להוסיף רעיונות יצירתיים משלכם, אחרי הכול זה מה שיעשה את ספר התמונות שלכם ייחודי לכם עבור ה"טיול לצימר יוקרתי בצפון".