הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

פינוק מושלם בבתי מלון בוטיק


בתי מלון בוטיק הם בתי מלונות מסוג אחר. זהו לא בית מלון הומה אדם בעל מספר רב של חדרים וחדר אוכל אדיר מימדים ורועש, ומאידך, זו איננה אכסניית נוער או כפר נופש...
בתי מלון בוטיק הם בתי מלונות קטנים, מעוצבים בסגנון אישי ואינטימי, המאפשרים למתארחים ליהנות מחוויה יוצאת דופן, השונה מהאירוח בצימרים, בתי מלונות גדולים, או חדרי אירוח אחרים. אם כן, במה מתאפיינים מלונות הבוטיק, ומה הופך את מלונות הבוטיק למוצלחים כל כך, ובייחוד עבור בבני זוג המבקשים לחוות חופשה רומנטית ומפנקת?

העיצוב
כן. העיצוב של מלונות הבוטיק הוא הכול. בעליהם ומפעיליהם של מלונות הבוטיק, השקיעו זמן רב ומחשבה עמוקה בעיצוב בתי המלון, כך שיראו מזמינים, יוקרתיים מפנקים וייחודיים. ניתן למצוא בתי מלון בוטיק המעוצבים בסגנון וויקטוריאני, בסגנון אירופאי צרפתי קלאסי, או בכל סגנון אחר, אך חשוב שיהיה ייחודי, מרתק ומעניין, כך שימשוך את קהל המבקרים להגיע בפעם הראשונה, ולהשאיר את הטעם של הפעם השנייה...
עיצוב של בתי מלון בוטיק מאפשר יד רחבה למעצב, שכן זהו מלון קטן, מה שמאפשר ביצוע מושלם של העיצוב הייחודי העולה על רוחו של האומן המעצב.

השירות
הדרך הבטוחה להגיע אל ליבו של האורח, כך שירצה להישאר במלון, ייהנה מחוויית אירוח מושלמת, ובעיקר בכדי שימליץ לחבריו להגיע אל המלון בעתיד, הוא על ידי מתן שירות מושלם בזמן האירוח על ידי הצוות המפעיל את המלון. בעלי מלונות הבוטיק, השכילו להבין עובדה זו, כשהם הופכים את נושא השירות לאחד המאפיינים המובילים בבחירת בתי מלון בוטיק. מלונות הבוטיק ידועים במתן שירות אדיב ולבבי, המעניק לאורח תחושה ביתית ומפנקת לכל אורך שהותו במלון.

אביזרי החדרים
החדרים בבתי מלונות הבוטיק, מצוידים כפי שהיינו מצפים באירוח בסוויטות אירוח מפוארות. האמבטיה וחדר המקלחת בסוויטות האירוח זוכים לטיפול מדוייק וכמובן, גם הג'קוזי, רחב ידיים ומפנק. מערכת הקולנוע הביתית, מערכת השמע, המיטה הזוגית רחבת הידיים, ובעצם, כל האביזרים המובילים, בכדי להבטיח לזוג המתארח את החוויה המושלמת והמפנקת ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן למצוא בבתי המלונות המובילים והמפוארים בארץ ובעולם.

האורחים
מלונות הבוטיק אינם מיועדים בדרך כלל לאירוח משפחות, ומתגאים בכך. הזוגות המגיעים אל בתי מלון בוטיק מגיעים בכדי ליהנות מחוויה זוגית רומנטית ומפנקת, ואינם מעוניינים, ובצדק, ברעש ובהמולה הנוצרת בבתי מלונות המאפשרים אירוח מעורב של משפחות וזוגות. מלונות הבוטיק מתאימים ככלל ועיקר לאירוח זוגות, ומתאימים את השירות, אביזרי המלון והנוחות לקליטתם של אורחים לחופשה רומנטית ומפנקת.