הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

הטיולים

 

מלון בוטיק הבית באבירים נמצא במצפה אבירים שבגליל העליון, בחלקו המערבי, בין ההר לים.

כבר בדרככם אל הבית תוכלו ליהנות מהנוף הגלילי הקסום. הדרכים המתפתלות, החורש הים תיכוני הפראי והאויר הנקי.

 

המיקום הגיאוגרפי הנפלא של מצפה אבירים מעניק שלל איכויות ייחודיות. 

ברום של 600 מטר מעל פני הים, מזג האויר מדויק. בקיץ נעים (גם בימי קיץ חמים, "המזגן הטבעי" מתחיל לפעול בשעות אחר הצהרים), בחורף לעיתים מושלג, האביב שופע פריחה ובסתו ניראת השלכת. בכל עונה הנוף הקרוב והרחוק מרחיבים כל לב.

 

הנוף הקרוב כולל חורש ים תיכוני טבעי ופראי. עצי אלון ואלה, מגוון צמחי בר ארץ ישראלים ואף חיות בר קטנות וגדולות.
הנוף הרחוק מאפשר לראות את מפתח נחל כזיב והים התיכון, את רכס הרי מירון, הר אדיר, רכס סולם ובימי חורף בהירים ניתן אף להבחין בפסגת החרמון המושלגת. 

 

סביב היישוב מספר מסלולי טיול רגליים ובמרחק של דקות נסיעה תימצאו בנקודות חן מרהיבות, מהיפות של הארץ הזו. 

 

חובבי ההיסטוריה ימצאו כאן סיפורים ואתרים מעניינים דוגמת מצד אבירים (שעל שמו קרוי היישוב), חירבת זוית ומבצר מונפור. חובבי הטבע ימצאו כאן מעבר לחורש הים תיכוני העשיר, נחלים, מעיינות ומערות מעניינות כדוגמת נחל כזיב, נחל בצת ונחל שרך, מערת המקדש, מערת פער או מערת קשת. חובבי האורבניות ימצאו במרחק נסיעה קצרה יישובים מרכזיים כמו מעלות, נהריה, כרמיאל וצפת או ישובים קטנים יותר כמו כפר ורדים, חורפיש, ופקיעין. 

מניסיוננו, מעטים הם אלה שמעוניינים לצאת מהבית אך לאלה מבינכם המעוניינים במסלולים במרחבים הקסומים, הנקיקים והשבילים הנסתרים, ליקטנו את המיטב. תוכלו להעזר במפות בהן סימנו את אבני הדרך. בקיצורי דרך תוכלו לקרא בקצרה על השפע המגוון ובסיפורו של כל טיול לקרא באריכות על ההיסטוריה המרתקת, הנופים והאנשים.

בזמן שהותכם בבית באבירים, נשמח מאוד לחלוק אתכם את אהבתנו לחבל הארץ המופלא הזה ולהמליץ לכם על המסלול המדויק, כך שכל אחד מכם יוכל ליהנות מהטיול שהכי יתאים לו באותו היום.

 

הגליל המערבי הוא חבל ארץ הררי בצפונה של ארץ ישראל הנתחם על ידי רכס הרי מירון במזרח, חוף הים התיכון במערב, בקעת בית הכרם בדרום, ולבנון בצפון. נוביל אתכם בשבילים שחלקם מוכרים לכל וחלקם מוכרים רק לתושבי האיזור. בחלק מהדרכים ניסע ברכב ובחלקן נטייל ברגל בנוף נפלא של חלקת ארץ קסומה זו.