הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

טיפולים הוליסטיים


הטיפולים ההוליסטיים במלון בוטיק הבית באבירים, נעשים ע"י המטפלים של הבית.
יש אפשרות להזמין טיפול של שעה. טיפול פינוק הוליסטי במגוון שיטות;
שוודי, רקמות עמוק, איורוודה,  כמו כן, יש אפשרות לטיפול של שעה וחצי, גם הוא טיפול משולב כשניתן להוסיף בטיפול זה גם אבנים חמות.
עלות טיפול של שעה 340 ₪, טיפול של שעה וחצי 480 ₪. התשלום הוא במזומן למטפלים שמגיעים אליכם בזמן שתבחרו.
ניתן להזמין טיפול על ידי מטפל או מטפלת, טיפול אחרי טיפול או טיפול במקביל, לבחירתכם.
במידה ואתם מעוניינים, כדאי לתאם מראש.

יש מקום להשתחרר ולהטען מחדש...

 

קצב החיים המסחרר, מייצר בכל פעם מחדש משקלים כבדים שכל אחד מאיתנו נושא על עצמו ובתוכו. טיפול במגע הוא טיפול המאפשר למטפל המנוסה לחוש את המטופל ולהתאים לו את המגע הנכון כדי לאפשר לו להינות ובה בעת לשחרר את כל מה שתקוע ותפוס. היד הנוגעת תדע להתאים את הלחץ המתאים המופעל בעת הטיפול, לזהות את הנקודות הרגישות ולאתר את המקומות שזמן רב לא זכו לתשומת לב ושחרור.

 

הגישה ההוליסטית מאמינה בטיפול כולל המאפשר לגוף ולנפש להשתתף ולשחרר ביחד את הגוף משרירים תפוסים, מלחצים ומהכובד הכללי של החיים. מגוון העיסויים ההוליסטיים בבית באבירים רחב מאוד ומשלב בתוכו מגוון שיטות טיפול. מעיסוי שוודי קלאסי המאיץ את מחזור הדם, מרפה את השרירים ומשרה אוירה נעימה ומפנקת דרך איורוודה- טיפול הודי עתיק לאיזון הגוף והנפש, הנעשה בתנועות ארוכות ועמוקות לאורך ערוצי האנרגיה בליווי שמן שומשום חמים ועיסוי ראש או עיסוי רקמות עמוק, החודר לעומק השרירים ונקודות המתח בגוף ומטפל בכל פעם באיזור אחד בלבד ועד לטיפול באבנים חמות. טיפול הוליסטי המשלב בין השאר אבני בזלת חמות לשחרור מתחים, להמרצת הדם ולהרפיית שרירים עמוקה.

המטפלים הנפלאים של הבית באבירים יודעים להתאים בעבורכם את סוג הטיפול המתאים ומאפשרים לאורחים להינות ולהטען מחדש, כחלק מהבילוי הקסום במקום. להעצים את החוויה וההתנתקות הרכה מהמציאות. השקט והמגע מכניסים אט, אט לרגיעה והמסע אל העולמות הפנימיים מעמיק מדקה לדקה.

 

חלומות משתרבבים במציאות, נשימות הופכות כבדות ומלאות והגוף עוטה על עצמו קלילות שמיימית שאינה ממש מוכרת לו. הטיפול ההוליסטי יעניק לכם דקות מופלאות של אושר מהול בהמון בריאות. הרשו לעצמכם להתפנק ותוך כדי וללא מאמץ לזכות בשחרור.

 

בואו להשתחרר...