הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

טל ורוני

את הבית באבירים הקימו רוני וטל - זוג מעצבים, כדי לממש את אהבתם ליופי, להרמוניה ולאירוח, ולחלוק זאת עם אנשים המבינים בכל אלה.
 
בבעלותם חברת "עד הואזה" העוסקת באדריכלות ועיצוב. כשמה של החברה, ייחודה טמון בביצוע פרויקטים משלב הקונספט ועד אחרון הפריטים.
 
לאבירים הגיעו בשנת 1992, בתור זוג צעיר עם אור שהיתה אז תינוקת קטנה, לאחר שהיה של שלוש שנים בניו-יורק. בתחילה גרו בקראוון שם נולדה שקד, בת הזקונים.
הבית באבירים נבנה על-ידם במשך 9 שנים עם צוות מצומצם מאוד של בעלי מקצוע. הוא נבנה כיצירה, באהבה רבה והנאה מוחלטת.
 
טל ורוני, שתכננו ועיצבו מתחמי אירוח מהיוקרתיים והנחשקים בארץ, בנו במו ידיהם ומתוך ניסיונם העשיר את חלקת אלוהים הפרטית שלהם. תוך כדי הליך בנית בית המשפחה, בנובמבר 2002, פתחו את הסוויטות הצפונית והדרומית. "הותיקות שלנו", שני בתים קטנים שובי לב, נסתרים וחבויים בתוך הגן.
 
לאחר שנים של הנאה מאירוח של מאות אורחים מקסימים ומיוחדים ולאחר שסיימו את בנית הבית החליטו בני הזוג לאפשר חוויה נוספת לאורחים ופתחו את שלשת הסוויטות החדשות.
הסוויטות, הראשונה, השניה והשלישית צופות אל הנוף הרחוק, לכל אחת מהן מרפסת ממנה ניתן לראות את הירוק האינסופי כמשטח הפרוש לפניך, עוצמתי ועוצר נשימה.
 
כל סויטה מעוצבת ובעלת אופי אישי ופרטי משלה כשהאיכות המוקפדת מצויה בכולן. ההקפדה על כל פרט ופרט יוצרת תחושה של שלמות. שלמות חיצונית המתחברת לשלמות פנימית.
 
הבית באבירים הוא שילוב של יוקרתיות מרחיקת לכת עם חמימות ביתית והרבה אהבה.
 
"יצרנו מקום שהכי חלמנו לעצמנו ואנחנו שמחים לחלוק את החוויה עם אורחינו"
 
הבית באבירים נמצא בתוך גן יפיפה של חורש טבעי ים תיכוני, קסום ופראי אשר בתוכו מערכת בריכות מים חיים המשפיעים על כל הסובב אותם בתחושות של שלווה ורוגע.
 
"הבניה והעשיה בשטח נעשו תוך השתלבות בתוך החורש והשמירה עליו היתה חלק מהנאת היצירה"
 
הבית באבירים הוא מקום שעוטף את השוהים בו באהבה, בית בו מתקיימת הרמוניה בין הטבע לאדם, בין אדם לעצמו ובין אדם לאדם.
 
"חופש זה לבא למקום אחר, להתנתק ולצבור כוחות. עשינו את המקסימום כדי שכל אחד אכן יוכל לעשות זאת. יחווה חוויות שונות מהיום יום, ייכנס לתוך החלום ויהנה ממנו"
 
יש מקום להגשים חלומות...
 
מזמינים אתכם באהבה רבה,