הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

צימרים יוקרתיים לזוגות | צימרים עם בריכה פרטית


חורף. עננים כבדים מכסים את השמים, ואת הלב מכסה העננות המושכת לשבירת שגרה, והתפנקות והתכרבלות. זה הזמן בדיוק, לצאת ולהתפנק בחופשה זוגית באחד מאתרי הצימרים הנהדרים של צפון המדינה. צפון הארץ, ובייחוד בתקופת החורף, הוא האזור הקסום והמרהיב ביותר בארץ, ולמעשה, דווקא בתקופה זו, זהו האזור המתאים ביותר לחופשה רומנטית מפנקת, כשאתם שוהים בצימר החם והמפנק, מתחממים לשלהבת המפנקת של האח הפרטי, מכורבלים תחת שמיכת הפוך הרכה, המים החמים ממלאים את הג'קוזי המבעבע, ובחוץ? סערה עזה שמרעידה את הלב ואת הנשמה...

צימרים יוקרתיים לזוגות הם צימרים אשר הותאמו במיוחד לחוויה הרומנטית והמפנקת של חופשה זוגית בימות החורף הקרים והגשומים. אלו הם צימרים אשר איכותם עולה על איכותו של כל חדר בבית מלון יוקרתי, ופעמים רבות אם לא תמיד, אף מתעלה עליה בכמה מונים. השהייה בצימרים לא דומה ככלל לשהייה בחדרי המלונות, שכן מיקומם, טובל בירק, מבודד, ומאפשר לזוגות סוף שבוע של התבודדות, התפנקות והתרפקות זה על זו בבידוד מוחלט מהעולם, תוך השארת טרדות היום הרחק מאחור.

צימרים עם בריכה פרטית
החוויה של שילוב חופשה זוגית רומנטית ומפנקת עם בריכה כמעט ובלתי אפשרית, כאשר מדובר בחופשה המתנהלת באחד מבתי המלונות ההומים במרכז או בדרום. הבריכות של בתי המלונות ידועים כבריכות הומות אדם ושופעות המולה, המתאימות בעיקר למשפחות הבאות לבלות את חופשתן עם ילדיהם, תוך הפעלות רועשות ושאר אטרקציות המתנהלות דווקא סביב הבריכה. מה גם, שבימות החורף, כמעט ולא ניתן למצוא בתי מלונות בהן מתופעלת בריכה פנימית מחוממת, ובמידה וקיים מלון שכזה, הרי שמחירי החדרים עולים מיידית בכמה עשרות אחוזים בהשוואה לבתי מלונות אחרים בסביבה.
בעלי צימרים יוקרתיים לזוגות מספקים בחלקם שירות של צימרים עם בריכה פרטית העומדת לרשותם של המתארחים. בריכה פרטית לחלוטין, העומדת לרשותו של הזוג המתארח בלבד, ולא ניתן להגיע אליה מכל סיבה אחרת! הברכות הפרטיות המוצעות למתארחים באותם צימרים יוקרתיים, הן בריכות קטנות בדרך כלל, המספקות את השרות המתאים במיוחד לזוגות בחופשה רומנטית, וכן פתוחות בכל ימות השנה, כשהן מחוממות ומאפשרות טבילה זוגית רומנטית ומפנקת בימות החורף הקרים, כשקר בחוץ, וחם פנים...

חופשה זוגית רומנטית ומושלמת בצימרים
לסיכום, ניתן למצוא צימרים יוקרתיים לזוגות או צימרים עם בריכה פרטית המתאימים במיוחד לזוגות לחופשה רומנטית, בעיקר בצפון הארץ, אך גם במרכזה ובדרום. חופשה זוגית בצימרים היא חופשה בעלת אופי שונה, מיוחד ויוקרתי, המאפשרת לבני הזוג ליהנות מהשקט ולברוח מההמולה, תוך התפנקות על כל האביזרים והטכנולוגיה של בתי המלונות היוקרתיים. חפשו מבין מגוון צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון את הצימר היוקרתי שלכם ועשו בחירה נכונה וטובה. אין כמו חופשה זוגית ורומנטית בצימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית בכל עונות השנה.