הנך מועבר לדף בדיקת זמינות והזמנה
לא
כן
close הפרטים התקבלו בהצלחה, נחזור אליך בהקדם האפשרי
close מגזין
 

צימרים עם בריכה פרטית


צימרים עם בריכה הפכו לתופעה שכיחה בנוף הצימרים המקומיים. הם ממוקמים בכל האזורים בארץ – מהדרום המדברי ועד להרי הצפון הרחוקים.
ובכן, בימים אלה החופשה בצימר ללא בריכה – היא לא חופשה אמתית. הבריכה הפכה להיות תנאי בסיסי לנופש יוקרתי ומרכז פעילויות לכל האורחים. בצימרים רומנטיים עם בריכה, לכל זוג – בריכת שחיה משלו. בריכה פרטית ממוקמת בתוך מתחם החוץ – חצר או מרפסת של הסוויטה ושייכת באופן בלעדי לזוג המתארח. אנחנו פגשנו בלא מעט צימרים עם בריכה פרטית אך במערכת בריכות כמו שפגשנו בבית באבירים לא נתקלנו עד שהגענו לחופשה רומנטית בבית באבירים. מלון בוטיק יוצא דופן בכל פרמטר. שילוב נפלא בין מתחם אירוח עם רמת שירות גבוהה ומקצועית וצימרים - אירוח כפרי, מחמם לב השומר על פרטיות האורח וכל צרכיו.
מילה על בריכות השחיה:
בבית באבירים קיימת מערכת בריכות אקולוגיות. המים הצלולים שלהן נאספים ממי הגשם בעונה החורפית ועוברים השבחה אורגנית. המראה המיוחד של הבריכות וחווית הרחצה בטבע מעניקים לאורחים הזדמנות נדירה "לגעת" במים טבעיים ולהרגיש את השפעתם הברוכה על הגוף והנפש.  בתי סאונה ומתקני הוט טאב במתחם מעניקים פינוק וריפוי לגוף ואף מבטיחים חלומות לילה מתוקים במיוחד.  בבואכם לבחור צימרים עם בריכה פרטית לבילוי החופשה הבאה שלכם זיכרו שיש מקום בו החוויה עולה על כל דימיון. יש לך הכל, אפילו מעיין פרטי משלך.